איך חוסכים כסף: מהו מגוון האפשרויות ומה היתרונות והחסרונות של כל אחד

בקיצור

הדרכה לייב מיוחדת של דודו כהן, יועץ פיננסי ובעלים של 'Beat-It צמיחה כלכלית בכל מחיר' בשיתוף עם ליאור בן עמי, מתכנן פנסיוני ותיק. בהדרכה תקבלו סקירה של כלי החיסכון האפשריים, את היתרונות והחסרונות של כל אחד ותבינו איזה כלי חיסכון יכול להתאים למטרות שלכם.

 

איך חוסכים כסף

אחת לכמה שנים קורה משהו גדול שטורף את הקלפים ומכביד כלכלית על משקי הבית במגוון דרכים:
1. אובדן הכנסות ופגיעה תזרימית ברמה החודשית
2. שחיקה של כספים צבורים
3. חוסר ודאות בנוגע לעתיד הקרוב
4. ויתור על מטרות ארוכות טווח כדי לשרוד כאן ועכשיו

בהדרכה מיוחדת תקבלו את המענה לשאלה איך חוסכים כסף, תלמדו את כל מה שחשוב לדעת על חיסכון אפקטיבי ואיך נכון ליצור חיסכון שגם יהווה רשת ביטחון רחבה עבור משק הבית וגם יאפשר לכסף שלכם לעבוד עבורכם.

מה תלמדו בהדרכה:

  • למה אסור שיהיה לכם כסף בעו"ש ומה התפקיד של העו"ש בכלל
  • מה ההבדל בין חיסכון להשקעה ואיך תדעו מה נכון לכם
  • מה העקרונות המנחים כשאנחנו רוצים לחסוך לטווח קצר, בינוני או ארוך
  • מהם כלי החיסכון המרכזיים ומה היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם
  • מהו החיסכון האפקטיבי ביותר שקיים ואיזה טעויות עלולות לעלות לכם הרבה מאוד כסף

טבלת השוואה של מוצרי חיסכון

לנוחיותכם הכנתי עבורכם טבלת השוואה מרכזת עם המידע הרלוונטי לגבי מוצרי החיסכון. מוזמנים להוריד את הטבלה למחשב/סמארטפון שלכם בלחיצה כאן.

מנחים את ההדרכה:

דודו כהן – יועץ פיננסי
יועץ פיננסי למשפחות ומאמן להתנהגות ולמנהיגות כלכלית מניבות תשואה. בעל ניסיון של למעלה מ-10 שנים בהובלת תהליכי שינוי ובהתמודדות עם קשיים כלכליים, יציאה ממעגל המינוס ויצירת צמיחה כלכלית ארוכה ומתמשכת של משפחות ויחידים.
יועץ משכנתאות מורשה. לשעבר מנהל תיקי ביטוח בחברת מנורה מבטחים ובעל ניסיון בתחום הריסק והבריאות.
בעלים שותף ב-'Digin המכללה הדיגיטלית לפיננסים', אשר מובילה חדשנות והנגשת ידע בתחום ההשכלה הפיננסית עם דגש על מתן כלים מעשיים ולימוד מיומנויות וכישורים פיננסיים.

ליאור בן עמי- מתכנן פיננסי ופנסיוני
בעל ידע וניסיון מעל 13 שנים בשוק ההון, במגוון תפקידים משמעותיים בסוכנויות ובתי השקעות. מתמחה בהשקעות פיננסיות- קרן פנסיה, קופות גמל והשתלמות , גמל להשקעה, תיקון 190, פוליסות חיסכון פיננסיות והשקעות אלטרנטיביות חוץ בורסאיות ובמתן פתרונות בעולם הביטוחים הפרטיים- אובדן כושר עבודה, ריסק חיים, ביטוחי בריאות ועוד.
מלווה לקוחות פרטיים, שכירים, שכירים בעלי שליטה, עסקים ומשפחות עתירות הון ומוביל אותן בבניית אסטרטגיה מתמשכת והקצאת נכסים משפחתית.

ליצירת קשר עם ליאור לחצו כאן.

שולח מכאן חיבוק חם לכולכם וכמובן, משתתף בצער המשפחות שאיבדו את יקיריהם, מאחל החלמה מהירה לפצועים ושהחטופים ישובו לביתם בהקדם.
יחד אנחנו חזקים ויחד ננצח!

השאירו לנו הודעה

ונחזור אליכם בהקדם

Scroll to Top