איך תניעו את עצמכם לביצוע פעולות כלכליות משמעותיות למרות הקושי

בקיצור

הדרכה מיוחדת של דודו כהן, יועץ פיננסי ובעלים של 'Beat-It צמיחה כלכלית בכל מחיר' בה התארח חיים פילוסוף, עו"ס (MSW), מומחה לשינוי הרגלים, מרצה, אמן ויוצר.
בהדרכה אנו עונים על השאלות מה תוקע אותנו ומעכב אותנו מביצוע פעולות כלכליות שיטיבו את מצבנו ואיזה כלים רגשיים ומנטליים יכולים לשמש אותנו כדי לפרוץ את המחסומים ולהתקדם לעבר המציאות אותה אנחנו באמת רוצים.

 

איך יוצאים מהתקיעות?

אנשים רבים מוצאים את עצמם "תקועים" ומתקשים בקבלת החלטות על רקע כלכלי, חוששים לגעת בכסף או לדבר עליו ואפילו לבצע פעולות פשוטות שיכולות להוביל אותם ליציבות כלכלית ולהגדלת העוצמה הכלכלית של משק הבית.

בצפייה בהדרכת זום מיוחדת תבינו איך תניעו את עצמכם לביצוע פעולות כלכליות ותתחילו לנתב את עצמכם ולהוביל למציאות הכלכלית שעליה אתם חולמים!

בהדרכה התארח חיים פילוסוף, עו"ס (MSW), מומחה לשינוי הרגלים, מרצה, אמן ויוצר.

רוצים גם אתם להגיע לצמיחה פיננסית אמיתית?

לחצו כאן וקבלו את כל הפרטים על הסדנה לצמיחה כלכלית. 

דודו כהן – יועץ פיננסי
יועץ לצמיחה כלכלית למשפחות וליחידים ומאמן להתנהגות ולמנהיגות כלכלית מניבות תשואה. בעל ניסיון של קרוב ל-15 שנים בהובלת תהליכי שינוי ובהתמודדות עם קשיים כלכליים, יציאה ממעגל המינוס ויצירת צמיחה כלכלית ארוכה ומתמשכת.
בעבר פעל רבות בתחום המימון והמשכנתאות כיועץ מורשה וסייע למשפחות רבות לקבל מימון של מיליונים להגשמת חלומות. לשעבר מנהל תיקי ביטוח באחת מחברות הביטוח הגדולות והמובילות בישראל ובעל ניסיון בתחום הריסק והבריאות.
בעלים שותף ב-'Digin המכללה הדיגיטלית לפיננסים', אשר מובילה חדשנות והנגשת ידע בתחום ההשכלה הפיננסית עם דגש על מתן כלים מעשיים ולימוד מיומנויות וכישורים פיננסיים.

השאירו לנו הודעה

ונחזור אליכם בהקדם

Scroll to Top