צמיחה ויציבות כלכלית- איך עושים את זה? הרצאה מיוחדת מול קהל

בקיצור

הדרכה מיוחדת של דודו כהן, יועץ פיננסי ובעלים של 'Beat-It צמיחה כלכלית בכל מחיר' מתוך ערב לבעלי עסקים. בהדרכה דודו מדבר על השלבים ביצירת יציבות וצמיחה כלכלית, על החשיבות שבעבודה פנימית במקביל לניתוח המספרים ועל יצירת תקציב מאוזן שכולל את כל הצרכים של משק הבית.

 

צמיחה ויציבות כלכלית- איך עושים את זה?

ישנם כמה שלבים בסיסיים בדרך ליצירת צמיחה ויציבות כלכלית אותם כולם חייבים להכיר.

בהרצאה מיוחדת לקהילת העסקים של פרדס חנה כרכור, דודו כהן, בעלים של "Beat-It צמיחה כלכלית בכל מחיר" ויועץ פיננסי, מתאר את השלבים של התהליך ונותן דגשים חשובים הנוגעים להגדרת יעדים ומטרות, יצירת סדרי עדיפויות כלכליים, בחינת תזרים המזומנים, יצירת התוכנית התקציבית וכמובן הגדלת ההכנסות של משק הבית, בדגש על הגדלת הכנסות של עצמאיים.

סקר היציבות הכלכלית של Beat-It

בהרצאה תוכלו לראות את תוצאות הסקר המיוחד שבוחן את הקשר בין מספר שעות העבודה ורמת ההשקעה של משקי בית בתחום הפיננסי לבין רמת שביעות הרצון מהיציבות הכלכלית של התא המשפחתי.

על הסקר ענו עשרות אנשים מכל שכבות האוכלוסייה ובו שיתפו את הנתונים האישיים שלהם. סיכום תוצאות הסקר הוביל לשתי מסקנות מרכזיות:
1. אין התאמה בין מספר שעות העבודה של אדם לבין שביעות הרצון שלו מהמצב הכלכלי. ישנם אנשים שעובדים מעט ומרוויחים פחות ומאוד מרוצים מהמצב הכלכלי שלהם, מנגד ישנם אנשים שעובדים למעלה מ-160 שעות בחודש, מרוויחים משכורות יפות אבל גומרים את החודש עם מינוס.

2. יש קשר ישיר בין רמת ההשקעה של משקי הבית בניהול הכספים לבין רמת שביעות הרצון מהמצב הכלכלי שלהם, ככל שמשקיעים יותר אנרגיה וזמן בתחום הכספי כך ישנה יציבות כלכלית גבוהה יותר ובסיס אמיתי לצמיחה כלכלית.

רוצים גם אתם להגיע לצמיחה פיננסית אמיתית?

לחצו כאן וקבלו את כל הפרטים על הסדנה לצמיחה כלכלית. 

דודו כהן – יועץ פיננסי
יועץ לצמיחה כלכלית למשפחות וליחידים ומאמן להתנהגות ולמנהיגות כלכלית מניבות תשואה. בעל ניסיון של קרוב ל-15 שנים בהובלת תהליכי שינוי ובהתמודדות עם קשיים כלכליים, יציאה ממעגל המינוס ויצירת צמיחה כלכלית ארוכה ומתמשכת.
בעבר פעל רבות בתחום המימון והמשכנתאות כיועץ מורשה וסייע למשפחות רבות לקבל מימון של מיליונים להגשמת חלומות. לשעבר מנהל תיקי ביטוח באחת מחברות הביטוח הגדולות והמובילות בישראל ובעל ניסיון בתחום הריסק והבריאות.
בעלים שותף ב-'Digin המכללה הדיגיטלית לפיננסים', אשר מובילה חדשנות והנגשת ידע בתחום ההשכלה הפיננסית עם דגש על מתן כלים מעשיים ולימוד מיומנויות וכישורים פיננסיים.

השאירו לנו הודעה

ונחזור אליכם בהקדם

Scroll to Top